Strona główna >> VII Konferencja „Chemometria i Metrologia w Analityce”

VII Konferencja „Chemometria i Metrologia w Analityce”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na VII Konferencję „Chemometria i Metrologia w Analityce” ,która odbędzie się na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach od 6 do 8 marca 2019 roku.
Konferencja ta jest kontynuacją konferencji „Chemometria – metody i zastosowania”, organizowanych cyklicznie od 2001 roku w Zakopanem. Konferencja będzie poświęcona teoriom  metod chemometrycznych oraz dokonywania pomiarów zgodnie z zasadami metrologii, jak również ich zastosowaniem w chemii analitycznej i innych dyscyplinach naukowych, w których analityka odgrywa kluczową rolę, tj. w badaniu żywności, medycynie, farmacji, biologii, chemii, toksykologii, kryminalistyce, przemyśle, monitoringu i ochronie środowiska.
Organizatorzy planują także zorganizowanie warsztatów dla osób, które chciałyby poznać lub wzbogacić swoją wiedzę w zakresie zasad stosowania metrologii w pomiarach oraz wykorzystania metod chemometrycznych w praktyce.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej (https://pasp-uam.home.amu.edu.pl/konferencja/), gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje związane z konferencją.

Z poważaniem

Prof. dr hab. Danuta Barałkiewicz
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego